top
Aktualności II NA

II NA

II NA INT.

św. Maksymilian Maria Kolbe:
Życie jest krótkie, cierpienie jest krótkie,
a potem Niebo, Niebo, Niebo
.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ADWENTU

1.    W III niedzielę Adwentu, tj 15 grudnia, rozpoczynamy rekolekcje Adwentowe w naszej parafii; poprowadzi je Kanclerz Kurii: 

Ks. Prałat Artur Niemira. Program Mszy niedzielnych nie ulega zmianie, natomiast w poniedziałek i wtorek Msze św. będą celebrowane o godzinie 9.00; 16.30 i 18.00. W poniedziałek i wtorek możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania pół godziny przed każdą Mszą.

 2.      Zachęcamy do udziału w Roratach [ wtorek, piątek o godz. 17.oo]

 3.      Za tydzień ministranci wraz z dziećmi ze Świetlicy Oratorium przed kościołem będą rozprowadzać wiązeczki siana na stół wigilijny. Dar serca otrzymany przy tej okazji przeznaczamy na wyjazd w ferie. Za okazany gest dobroci – SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

4.      Rozpoczęła się XII Akcja Charytatywna „Pamiętamy o Tobie Święty Mikołaj i ja”. Również za tydzień odbędzie się zbiórka, której dochód zostanie przeznaczony na świąteczne upominki dla 220 dzieci z domów dziecka. Inicjatorem akcji była Świetlica Oratorium. PROSIMY O WSPARCIE.

 5.      Zachęcamy do nabycia: świecy wigilijnej w ramach „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, Prasy katolickiej: [Przewodnik Katolicki – Zanim zgubi nas rutyna, Zestresowani Rodzice] oraz Gościa Niedzielnego.

 6.      Abp WELBY: „Chrześcijaństwo z pozbawionym siły krzyżem jest chrześcijaństwem bez tronu dla Chrystusa i bez nadziei” Życzymy zatem wszystkim Dobrego przeżywania Adwentu, dobrej niedzieli i „drogi do Betlejem”

                                                                             SZCZĘŚĆ BOŻE 😉