top
Aktualności Z OGŁOSZEŃ NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2013

Z OGŁOSZEŃ NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2013

Intencje mszalne 31.03.2013

W przyszłą niedzielę, w święto Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 na naszym cmentarzu będziemy modlić się za naszych zmarłych. Ze wzdlędu na złe warunki atmosferyczne Msza święta za zmarłych będzie celebrowana w kościele parafialnym o godzionie 16.00  

Wyrazy wdzięczności kierujemy przede wszystkim do tych, dzięki którym Święte Triduum Paschalne było godnie i okazale celebrowane, a mianowicie: Liturgicznej Służbie Ołtarza, lektorom i psałterzystom, panu organiście, panu kościelnemu, asyście procesyjnej. Podziękowania składamy także panu Piotrowi Uzarczykowi, za wykonanie krzyża do Grobu Pańskiego, panu Tomaszowi Komorowskiemu, za ofiarowanie materiału na krzyż, paniom Dorocie Konopce i Ewelinie Wesołowskiej za wystrój Ołtarza Adoracji i Grobu Pańskiego. Pracami kierował ks. Jan Tomczyk. 

W dniu jutrzejszym Akcja Charytatywna zbierać będzie ofiary na pomoc najuboższym; niech przykład Chrystusa, który został ofiarowany, jako nasza Pascha, pobudzi nas do ofiarności.

W poniedziałek 8 kwietnia swoje imieniny obchodzi ks. Proboszcz Dionizy Lewandowski, a 3 kwietnia pan organista Ryszard Augustyniak; dostojnych solenizantów już teraz otoczmy naszą modlitwą i życzliwością.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; spowiedź w piątek od godziny 16.00

W pierwszy piątek od godziny 9.00 rozpoczniemy wizytę u chorych.

W tak uroczystym dniu życzymy wszystkim radości ze spotkania ze Zmartwychwstałym Panem w Eucharystii i przy rodzinnym stole.