top
Aktualności Z OGŁOSZEŃ NA NIEDZIELĘ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Z OGŁOSZEŃ NA NIEDZIELĘ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Intencje mszalne 25.11.2012

W najbliższym czasie w liturgii:

 

– piątek – święto św. Andrzeja Apostoła

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień – I niedziela Adwentu oraz nowego roku liturgicznego. 

Dziś o godzinie 15.00 – odbędzie się spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania; wyjątkowo kolejne spotkanie będzie miało miejsce także w przyszłą niedzielę (02.12.) o godzinie 15.00

Dziś Akcja Charytatywna zbierać będzie ofiary na pomoc najuboższym; niech nasza wiara wyraża się w konkretnych czynach miłości bliźniego.

Jezus uzdrawia dziś, dlatego w czwartek o godzinie 17.00 będzie celebrowana Msza o uzdrowienie wszystkich naszych dolegliwości; będzie również możliwość otrzymania indywidualnej modlitwy.

W najbliższą sobotę 01.12. o godzinie 17.00 w bazylice katedralnej będziemy celebrować I Nieszpory I Niedzieli Adwentu i tak wejdziemy w nowy rok liturgiczny. Zapraszamy modlących się Liturgią Godzin oraz wszystkich parafian.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca; tego dnia odbędzie się kolejne spotkanie modlitewne Żywego Różańca oraz modlitwy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Ofiary zbierane na tacę w pierwsze niedziele miesiąca – a więc za tydzień – przeznaczone są na ogrzewanie budynku kościelnego, prosimy o ofiarność.