top
Aktualności UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA int.

św. Maksymilian Maria Kolbe:
Życie jest krótkie, cierpienie jest krótkie,
a potem Niebo, Niebo, Niebo
.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA,
KRÓLA WSZECHŚWIATA

 1.      UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA to ukoronowanie przeżywanych w ciągu Roku Kościelnego wydarzeń zbawczych. Dziś podczas uroczystej Mszy św. o godz. 12.oo zamkniemy Rok Wiary w naszej parafii. Wszechmogącemu Bogu wyśpiewamy CREDO, wraz z dziękczynnym Te Deum.

 2.      Dziś również święto patronalne Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza Niech Chrystus Król zamieszka i króluje w waszych sercach.

 3.        Wychodząc z kościoła darem serca, ofiarą złożoną do puszki wesprzyjmy najbardziej potrzebujących z Naszej Parafii. Okażmy w ten sposób, że jesteśmy miłosierni, że troszczy się o innych. Bóg zapłać ofiarodawcom.

 4.        Pragniemy również poinformować, że Ofiary, które będą zbierane do puszek w pierwsze niedziele miesiąca – a więc, najbliższe już za tydzień – przeznaczone są na ogrzewanie Naszego KOŚCIOŁA, prosimy zatem o ofiarność.

5.      Są do nabycia: PRZEWODNIK KATOLICKI [z dodatkiem KRONIKA ROKU WIARY, Walka o zmiany w szkole], GOŚĆ NIEDZIELNY, oraz kalendarze na Nowy Rok.

6.      KTO NIE TRACI CZASU DLA PANA BOGA, TRACI BOGA. Dlatego cieszymy się z każdego, kto przekracza progi tej świątyni. Wszystkich mieszkańców, sympatycznych gości, solenizantów i jubilatów tego tygodnia ogarniamy w modlitwie, jak zawsze pozdrawiamy i z serca Wam błogosławimy!

 

 

                                                                                  SZCZĘŚĆ BOŻE 🙂