top
Aktualności Przedświąteczny dzień skupienia

Przedświąteczny dzień skupienia

19 grudnia 2020 r. –  w godzinie miłosierdzia – koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczął w naszej parafii Przedświąteczny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi świętej. Modlitwie przewodniczył ks. Krzysztof Tomaszewski. O godzinie 16.00 ks. Patryk Sękowski wygłosił krótką konferencję do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Po konferencji był czas na spowiedź, a o godz. 17.00 rozpoczęła się msza święta roratnia, której przewodniczył ks. Patryk. Po mszy świętej była okazja do tego, aby pobyć sam na sam z prawdziwym i żywym Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie.

O godzinie 19.30 ks. Krzysztof przewodniczył modlitwie różańcowej, po której rozpoczęła się Msza święta w intencji rodzin naszej parafii, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. kan. Sebastian Osiński – proboszcz naszej parafii. Po mszy świętej zawierzyliśmy nasze życie, naszą codzienność Matce Bożej w apelu jasnogórskim.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego dnia: siostrze Zofii, panu organiście Ryszardowi, lektorom – młodzieży szkolnej z klasy VIII B, członkom Kręgu Domowego Kościoła oraz zespołowi na Na duchową nutę