top
Aktualności OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 II 2019 roku – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 II 2019 roku – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W tym tygodniu przypadają: I piątek miesiąca – odwiedziny osób chorych i w podeszłym wieku od godziny 9.00 (Od tego piątku – ze względu na rosnącą liczbę osób korzystających z posługi sakramentalnej – z odwiedzinami uda się dwóch księży: ks. proboszcz Sebastian i ks. wikariusz Patryk), spowiedź I-piątkowa od godziny 16.30 w dolnym kościele; I sobota miesiąca – spotkanie modlitewne Koła Żywego Różańca od godziny 16.15 w dolnym kościele, po Eucharystii spotkanie w Świetlicy Oratorium.

2.Przypominamy, że do końca lutego istnieje możliwość zaproponowania ewentualnych kandydatów do naszej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, której członków chcemy w marcu przedstawić do zatwierdzenia w Kurii Diecezjalnej.

3.W przyszłą niedzielę (3 marca) – po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – odbędzie się obowiązkowe spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się w tym roku do I Komunii Świętej.

4.W środę 6 marca 2019 roku w godzinach 9.00-15.00 na parkingu przy ul. Kościelnej odbędzie się – przeprowadzona przez firmę Green Office Ecologic – zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dochód z recyklingu zebranego sprzętu zostanie przeznaczony na wsparcie zakupu inkubatorów dla Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz na wsparcie placówki Sióstr Pallotynek w Kamerunie – w ramach akcji „Wyprawka dla dzieci”.

5.Na tablicy ogłoszeń przed kościołem możemy zapoznać się z następującymi zaproszeniami:

  • Szkoła Podstawowa nr 19 – przy ulicy Szkolnej 13 we Włocławku – zaprasza rodziców i przyszłych uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na OTWARTE DRZWI 26 lutego w godzinach 16.30-18.00;

  • Dyrekcja Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku informuje, o zapisach uczniów na rok szkolny 2019/2020 do: Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” – zapisy od 11 do 22 marca 2019 roku oraz do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej – zapisy od 1 do 22 marca 2019 roku. DRZWI OTWARTE dla zainteresowanych rodziców i dzieci będą miały miejsce 28 lutego o godzinie 15.00 w budynku szkoły przy ul. Wojska Polskiego 2A.

6.Zachęcamy do lektury nowego numeru tygodnika „Idziemy” wraz z diecezjalnym dodatkiem „Ład Boży” – do nabycia przy wyjściu z kościoła.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom i Parafianom za obecność i wspólnotę modlitwy. Szczególnie pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia!