top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8.07.2018 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8.07.2018 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 8 VII 2018 roku – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu przypadają: w środę – 11 lipca – święto świętego Benedykta, patrona Europy, w czwartek – 12 lipca – wspomnienie świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w piątek – 13 lipca – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
    W piątek po wieczornej Mszy Świętej w górnym kościele odbędzie się kolejne Nabożeństwo Fatimskie – modlitwa różańcowa oraz procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej (przynieśmy ze sobą świece).
  1. Przypominamy, że przez lipiec i sierpień Msze Święte wieczorne w dni powszednie sprawowane są o godzinie 18.00 (zasadniczo w dolnym kościele). Kancelaria parafialna – przez lipiec i sierpień – jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 18.30 – 19.30.
  2. W Świetlicy ORATORIUM trwają zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00.
  3. Dziękujemy za złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną ofiary. Od poniedziałku rozpoczynamy – konieczny, chociaż wcześniej nie planowany w takim zakresie – remont generalny drugiego mieszkania wikariuszowskiego, w którym zamieszka ksiądz Patryk.
  4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika „Idziemy”. Polecamy – służącą duchowemu rozwojowi – lekturę.
  5. Serdecznie pozdrawiamy Parafian i Gości, Solenizantów i Jubilatów. Życzymy wszystkim bogatego w dobro tygodnia, a przebywającym i udającym się na urlopy – bezpiecznego i owocnego wypoczynku!
  6. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Ewuni Dybalskiej oraz Śp. Elżbiety Ireny Grzegorowskiej (l. 84). Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński, proboszcz