top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.010.2018 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.010.2018 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07 X 2018 roku – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Kalendarz liturgiczny na ten tydzień: we wtorek – 09 października – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka; w czwartek – 11 października – wspomnienie św. Jana XXIII; w sobotę – 13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

 2. W sobotę 13 października, odbędzie się ostatnie już w tym roku kalendarzowym Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną wziąć udział w tym szczególnym nabożeństwie, na Mszę Świętą, po której odbędzie się modlitwa różańcowa, a po niej procesja z figurą Matki Bożej. Prosimy o zabranie świec. Również tego dnia 50cio osobowa grupa wraz z ks. kan. Proboszczem udaje się na pielgrzymkę do Skępego, Obór i Golubia-Dobrzynia, aby tam u Matki Bożej wypraszać potrzebne łaski dla całej naszej Rodziny Parafialnej.

 3. Trwa miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy codziennie po wieczornych Mszach Świętych.

 4. Za tydzień II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane podczas każdej Mszy Świętej przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej Parafii. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

 5. W piątek 12 października o godz. 19.00 będzie miała miejsce Msza Święta o uzdrowienie duszy i ciała. Przewodniczyć będzie o. Marek Matyszek, klaretyn. Serdecznie zapraszamy.

 6. Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

 7. Od następnej niedzieli (tj 14 października) przy wyjściu ze świątyni, będzie można zabrać ze sobą kartki na wypominki roczne i jednorazowe.

 8. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika „Idziemy” oraz kalendarze ścienne i kieszonkowe na rok 2019 .

 9. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: Ś.P. Jadwigi Kapuścińskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 10. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę. Pozdrawiamy wszystkich Gości oraz Parafian. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask od miłującego Boga!

  ks. Sebastian Osiński, proboszcz