top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA – 4.07.2021 ROKU – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 4.07.2021 ROKU – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – 6.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; w czwartek – 8.07 – wspomnienie św. Jana z Dukli.
 2. Przypominamy, że przez lipiec i sierpień wieczorne Msze święte będą sprawowane w tygodniu o godzinie 18.00 (zasadniczo w dolnym kościele) . Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 18.30-19.30.
 3. Za nami pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych dla dzieci i młodzieży w Świetlicy Oratorium. Cieszymy się, iż z świetlicowej oferty korzysta aktualnie maksymalnie możliwa liczba uczestników. Serdecznie podziękowania – za przygotowywanie ciekawych zajęć – składamy Wychowawcom Świetlicy!
 4. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Składane tego dnia na tacę ofiary przeznaczymy na parafialne cele remontowo-inwestycyjne. Dziękujemy za wspólną troskę o naszą parafię.
 5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
 6.  Zachęcamy do oddawania swoich głosów na dwa projekty w ramach Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022, które mogłyby zostać zrealizowane w naszej dzielnicy:

  13. Micheliński Park Rozrywki

  37. Zagospodarowanie i rewitalizacja terenu wokół Szkoły Podstawowej nr 19 – „aktywna przerwa”

 7. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom oraz Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy światła Ducha Świętego! Urlopowiczom – dużo pokoju w sercu i pomyślnej pogody!

w/z proboszcza

ks. Patryk Sękowski