top
Aktualności KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

 

Kochani Parafianie oraz Sympatycy naszej michelińskiej wspólnoty! Dzisiaj – tj. 23 października 2020 roku – w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy informację, iż ze względu na kontakt z Osobą, u której stwierdzono dodatni wynik testu na koronawirusa, zostajemy skierowani na odbycie kwarantanny domowej. Czujemy się dobrze i nie posiadamy żadnych objawów choroby.  Nasza kwarantanna – zgodnie z wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włocławku – będzie trwała do 1 listopada br. (włącznie).

W okresie naszej kwarantanny, wszystkie wcześniej zaplanowane nabożeństwa i Msze Święte, będą odbywały się w kościele w sposób normalny. Składamy serdeczne podziękowania wspierającym nas i zastępującym Księżom za ich braterską życzliwość. My również będziemy sprawowali Msze Święte na plebanii (bez udziału Wiernych, ale w Ich intencjach).

Kancelaria parafialna nie będzie czynna do zakończenia przez nas kwarantanny. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 54 235 52 17 lub drogą mailową (adresy znajdują się na naszej stronie internetowej – w zakładce: Duszpasterze).

Sprawy związane z modlitwami wypominkowymi za naszych Zmarłych możemy załatwiać w zakrystii. Wypisane wypominki można również wrzucać do skrzynki na listy znajdującej się przy wejściu do kancelarii.

Osoby pozostające w domach zachęcamy do uczestnictwa w transmitowanych na żywo poprzez kanał YOUTUBE nabożeństwach z naszej świątyni: https://www.youtube.com/watch?v=IAR3FF9nGyM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0I-EqDD9Q665fYKaggC9iW-Y-TuXKMSnxfc0q9XYBhg4fKhLdwxZxSXO8

Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości i łączności!

Pamiętamy o Was w modlitwie!

ks. Sebastian, ks. Patryk, ks. Krzysztof, ks. Dionizy