top
Ogłoszenia 13.03.2022 ROKU – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13.03.2022 ROKU – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. W najbliższą sobotę – 19.03 – przypada Uroczystość Św. Józefa – Patrona Kościoła powszechnego i Kościoła włocławskiego.
  2. Serdecznie witamy pośród nas ks. diakona Karola, który rozpoczął drugą część praktyk duszpasterskich w naszej parafii.
  3. W Wielkim Poście w każdy piątek po wieczornej Eucharystii odbywa się Droga Krzyżowa, w niedziele – po Eucharystii o godzinie 16.00 – Gorzkie Żale.
  4. Cieszymy się dzisiejszą obecnością zespołu „Czeremszyna” z Tarnopola na Ukrainie. Zespół zbiera fundusze na ukraińskie domy dziecka. Dziękujemy za każdy gest wsparcia.
  5. W najbliższą niedzielę – 20.03 – na Mszę świętą o godzinie 12.00 zapraszamy przygotowujące się do I Komunii Świętej dzieci oraz ich rodziców (opiekunów), na Mszę św. o godzinie 16.00 – osoby, które w tym roku chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Po Eucharystiach odbędą się spotkania formacyjno-organizacyjne.
  6. Dziękujemy za złożone dzisiaj na tacę gospodarczą ofiary.
  7. Zachęcamy do lektury nowego numeru tygodnika Idziemy.
  8. Parafianom oraz Gościom, Jubilatom i Solenizantom życzymy dużo pokoju w sercu! W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00. Będziemy Panu Bogu polecali ks. Patryka, który w najbliższy czwartek (17.03) będzie obchodził swoje imieniny. Niech dobry Bóg ma ks. Patryka w swojej opiece!
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Magdalenę Kwiatkowską (l. 44). Łączymy się z bliskimi zmarłej w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński