top
Aktualności Z Ogłoszeń Parafialnych

Z Ogłoszeń Parafialnych

 

W środę – 1 września – przypada dzień szczególny dla naszego Narodu. W rocznicę wybuchu II Wojny Światowej będziemy modlić się za wszystkie Ofiary wojny oraz za tych, którzy oddali swoje życie walcząc w obronie naszego Kraju. Ta rocznica jest dla nas wezwaniem, byśmy jako synowie i córki naszej Ojczyzny miłowali ją składając hołd w postaci modlitwy i służby.

Od 1 września wracamy do poprzedniej godziny sprawowania Mszy świętych wieczornych. Od najbliższej środy Msze święte będą więc sprawowane o godz.17.00.

W czwartek, w 2-i dzień miesiąca, modlimy się o rychłe wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego Ojca Świętego Jana Pawła II. Po Mszy świętej wyjdziemy ze świecami przed kamień papieski.

W tym tygodniu przypadają I Piątek i I Sobota Miesiąca. Do chorych udamy się w piątek rano. Wieczorem od godz. 16.30 zapraszamy do spowiedzi świętej. zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.

Kończy się wakacyjny czas odpoczynku dla dzieci i młodzieży. W środę przypada rozpoczęcie roku szkolnego. Nasze dzieci i młodzież ogarniamy naszymi modlitwami i serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku katechetycznego w najbliższa niedzielę na godz. 12.00. Będzie mieć wówczas miejsce obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dla najmłodszych.. Po Mszy świętej rodziców dzieci klas drugich przygotowujących się do Komunii Świętej zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Spotkania dla tych rodziców odbywać się będą w pierwsze niedziele miesiąca po Mszy świętej o godz. 12.00.