top
Aktualności Z OGŁOSZEŃ NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Z OGŁOSZEŃ NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Bracia Pocieszyciele z Getsemani, sprawujący opiekę nad sanktuarium przy tamie we Włocławku, zapraszają na uroczystość odpustową w dniu wspomnienia bł. Jerzego Popiełuszki prezbitera, tj. 19 października. Eucharystii będzie przewodniczył abp. Tadeusz Gocłowski. Rozpoczęcie o godzinie 16.00.

Przyszła Niedziela jest niedzielę misyjną; rozpoczyna tydzień szczególnej modlitwy za misje i za tych wszystkich, którzy poświęcili swoje życie głoszeniu Ewangelii w różnych częściach świata.

W przyszłą niedzielę, po Mszy o godzinie 16.00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę młodzież naszego gimnazjum przeprowadzi zbiórkę pieniężną do puszek na zorganizowanie działalności szkolnego wolontariatu pomagającego ludziom potrzebującym i placówkom wychowawczym.

Koło Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Rzymu w terminie 23.04-28.04.2012 r. Chętni mogą się zgłaszać do 10 listopada 2011 r. w kancelarii lub zakrystii. Koszt pielgrzymki wynosi ok. 1350 zł. od osoby. Wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł. należy dokonać do 10 listopada br.