top
Aktualności Z OGŁOSZEŃ NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

Z OGŁOSZEŃ NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

Intencje mszalne 16.12.2012

Od 17 grudnia, czyli od jutra, wejdziemy w drugi etap adwentu, który stanowi bezpośrednie przygotowanie na przyjście Pana w tajemnicy Wcielenia, a więc na świętowanie Narodzenia Pańskiego.

Informujemy, że sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży III klas gimnazjum 5 czerwca 2013 roku o godzinie 17.00

W niedzielę w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Poprowadzi je ks. dr Józef Dębiński. Msze w poniedziałek i wtorek będą celebrowane o godzinie 9.00; 16.30 i 18.00. Rekolekcje to czas podejmowania dobrych decyzji, zmiany myślenia, powracania do Boga; możliwość korzystania z sakramentu pokuty i pojednania będzie w poniedziałek i wtorek rekolekcyjny pół godziny przed każdą Mszą świętą.

W rekolekcyjny wtorek o godzinie 9.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych, którzy nie są odwiedzani w I piątki miesiąca, a przed uroczystością Narodzenia Pańskiego pragną przyjąć sakramenty święte. Osoby chore prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.