top
Aktualności OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 I 2020 rooku – II NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 I 2020 rooku – II NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 I 2020 rooku – II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, w piątek – 24 stycznia – wspomnienie św. Franciszka Salezego, w sobotę – 25 stycznia – Święto Nawrócenia Świętego Pawła.
  2. Przed nami ostatni tydzień wizyty duszpasterskiej – Kolędy. Program kolędowy na najbliższy tydzień podajemy w ramach ogłoszeń duszpasterskich, znajdziemy go też na stornie internetowej parafii: www.duch-swiety.pl. W przyszłą niedzielę – 26 stycznia od godziny 17.00 – odbędzie się kolęda uzupełniająca. Prafianie, którzy nie mogli przyjąć Bożego błogosławieństwa w wyznaczonym terminie kolędowym, mają możliwość zgłoszenia (w kancelarii lub zakrystii) chęci przyjęcia kapłana w ramach kolędy uzupełniającej.
  3. Wszystkie osoby, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w Parafilanym Balu Charytyatywnym 2020 prosimy o uiszczenie w najbliszych dniach wpłat (w kancelarii lub zakrystii). Przypominamy, że jeszcze w tym tygodniu (z racji trwającej Kolędy) kancelaria parafilana jest w godzinach wieczornych nieczynna.
  4. Od 27 stycznia Świetlica ORATORIUM zaprasza dzieci w wieku szkolnym na zimowe półkolonie. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Hasło tegorocznych ferii brzmi: Szukamy dobrej miejscówki w mieście. Uczestnicy zajęć – wraz z wychowawcami – będą sprawdzali, które miejsca naszego miasta są najatrakcyjniejsze dla dzieci i gdzie jest najlepsza zabawa. Zachowają się koncertowo, staną na scenie, odkryją największe tajemnice Włocławka, wytropią dzikie zwierzę, zrobią „coś z niczego”, poszukają zimy, wprawią w ruch klocki i dowiedzą się, jak nie dać się złapać w sieci. Zapraszamy! Organizatorzy proszą – osoby zainteresowane udziałem w zajęciach – o wcześniejszy kontkat – najlepiej bezpośrednio w świetlicy (w godzinach 14.00-18.00).
  5. Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę na tacę gospodarczą ofiary. Zebrano kwotę 5, 457 złotych.
  6. Wychodząc z kościoła możey nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury treści katolickich!
  7. Serdecznie dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę. Wszystkim – szczególnie Babciom i Dziadkom, Jubilatom, Solenizantom, Gościom i Osobom które odwiedzimy w tym tygodniu z wizytą duszpasterską – życzymy wielu łask od Boga oraz światła Ducha Świętego!.

ks. Sebastian Osiński, proboszcz