top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA – 8 VIII 2021 roku – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 8 VIII 2021 roku – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 8 VIII 2021 roku – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – 9.08 – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – patronki Europy, we wtorek – 10.08 – święto św. Wawrzyńca; w środę – 11.08 – wspomnienie św. Klary; w sobotę – 14.08 – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Za tydzień w niedzielę– 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (podczas każdej Mszy świętej nastąpi błogosławieństwo ziół i kwiatów. Wysłuchajmy Odezwy biskupa Krzysztofa Wętkowskiego, sprawie zbiórki na katedrę włocławską).
W piątek– 13.08 – zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po wieczornej Eucharystii rozpocznie się modlitwa różańcowa, zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

2. Przypominamy, że przez sierpień wieczorne Msze święte będą sprawowane w tygodniu o godzinie 18.00. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 18.30-19.30.
3. Trwają zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Świetlicy Oratorium. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00!

4. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Dziękujemy za złożone na tacę ofiary, które przeznaczymy na parafial-ne cele remontowo-inwestycyjne.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.

6. W minionym tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb: Śp. Kazimierza Kowalewskiego (l. 74) Łączy-my się w modlitwie z bliskimi zmarłego, dla którego prosimy o chwałę Nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

7. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom oraz Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy światła Ducha Świętego! Urlopowiczom – dużo pokoju w sercu i pomyślnej pogody!