top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8.11.2020 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8.11.2020 ROKU


OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 8 XI 2020 roku – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM ZA WIARĘ

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (9.11) – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek (10.11) – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w środę (11.11) – wspomnienie św. Marcina z Tours (Święto Niepodległości), w czwartek (12.11) – wspomnienie św. Jozafata, w piątek (13.11) – wspomnienie św. Pierwszych Męczenników Polskich.
  2. Od dzisiejszej niedzieli modlimy się przed Mszami świętymi nowymi wypominkami za zmarłych. Wszelkie ewentualne braki, błędy w nazwiskach lub imionach prosimy zgłaszać w zakrystii.
  3. Osoby pozostające w domach zachęcamy do uczestnictwa w niedzielnych Mszach świętych oraz ceremoniach pogrzebowych transmitowanych z naszej świątyni poprzez Internet (link do transmisji znajdziemy na stronie internetowej parafii: duch-swiety.pl oraz na parafialnym profilu Facebook). Od jutra Eucharystie w dni powszednie będą sprawowane w dolnym kościele.
  4. Dzisiaj na Eucharystii o godzinie 12.00 nastąpi rozwiązanie tegorocznego konkursu różańcowego i przekazanie dzieciom nagród.
  5. Wychodząc z kościoła możemy wesprzeć Kościół z krajów środkowoafrykańskich
    nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. W zakrystii – kalendarze na 2021 rok.
  6. Wszystkim uczestnikom liturgii przypominamy o konieczności przestrzegania obostrzeń sanitarnych: zasłanianie nosa i ust, bezpieczna odległość oraz zachęcamy do dezynfekcji dłoni. Aktualnie w naszym kościele może przebywać jednorazowo na liturgii około 65 osób.
  7. Naszym Parafianom, Gościom oraz Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask od Pana Boga! Dziękujemy za złożone dzisiaj na tacę gospodarczą
  8. W minionym tygodniu odbyły się w naszej parafii pogrzeby: Śp. Izabeli Dębickiej (l. 46), Śp. Mariana Wojciechowskiego (l. 74), Śp. Heleny Adamowskiej (l. 80), Śp. Jerzego Wireńskiego (l. 64), Śp. Krzysztofa Bernaciaka (l. 57), Śp. Iwony Zamielskiej (l. 50) i Śp. Ewy Kotowskiej (l. 36). Łączymy się w modlitwie w bliskimi zmarłych, dla których prosimy o chwałę Nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…