top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7.02.2021 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7.02.2021 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7 II 2021 roku – V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w środę – 10.02 – wspomnienie św. Scholastyki. W najbliższy czwartek (11.02) – we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – będziemy obchodzili XXIX Światowy Dzień Chorego. W czwartek na Eucharystię o godzinie 17.00 zapraszamy szczególnie Osoby chcące umocnić się duchowo, poprzez przyjęcie sakramentu namaszczenia chorych.
  2. W najbliższą niedzielę – 14.02 – na Mszę świętą o godzinie 10.30 zapraszamy wszystkie Osoby, które w tym roku chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  3. Niedzielne Msze święte oraz liturgie pogrzebowe z naszej świątyni transmitowane są przez Internet.
    Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=tFmXOuRmlkc.
  4. Z przeprowadzonej przez Parafialną Akcję Charytatywną zbiórki funduszy na leczenie i rehabilitację chorego na stwardnienie zanikowe boczne naszego 26-letniego Parafianina – Marcina pozyskano 2000 złotych. Informacje na temat możliwości dalszej pomocy Marcinowi znajdziemy na ulotkach, które są wyłożone pod chórem oraz na tablicy ogłoszeń przed świątynią i na parafialnej stronie internetowej oraz profilu Facebook.
  5. Dziękujemy wszystkim Parafianom oraz Przyjaciołom naszej parafii za troskę o jej funkcjonowanie. Za tydzień – druga niedziela miesiąca – zebrane tego dnia na tacę ofiary zostaną przekazane na cele gospodarcze. Także Świetlica Oratorium (która ze względu na aktualne obostrzenia sanitarne pozostaje tymczasowo zamknięta) przekazuje podziękowania za przekazywanie 1% z podatku na jej rzecz.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury.
  7. Wszystkim Parafianom oraz Gościom, Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitości darów Ducha Świętego!
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Śp. Józefa Sienkiewicza (l. 79) i Śp. Kacpra Szumińskiego (l. 21). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłych, dla których prosimy o chwałę Nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…