top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4.02.2018 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4.02.2018 roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 II 2018 roku – V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu będziemy obchodzili: w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty; we wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy Męczeństwa; w sobotę – św. Scholastyki.
  2. Trwa wizyta duszpasterska – zwana tradycyjnie „Kolędą”. Program wizyty duszpasterskiej podajemy w ramach ogłoszeń duszpasterskich. Znajduje się on również na stronie internetowej naszej parafii (www.duch-swiety.pl). W sobotę – 10 lutego – kolęda uzupełniająca. Rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a chciałyby uzyskać kolędowe błogosławieństwo, proszone są o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii. Dziękujemy za każdą możliwość wspólnej modlitwy i spotkania.
  3. Polecamy lekturę prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika „Idziemy”.
  4. W dniu wczorajszym w restauracji „Podgrodzie” odbył się Parafialny Bal Charytatywny 2018. Bawiliśmy się w gronie blisko 200 osób. Dziękujemy za wspólną zabawę i zebrane przy tej okazji na rzecz dzieci i młodzieży środki finansowe.
  5. Od 12 do 23 lutego serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na ferie zimowe organizowane przez Świetlicę Oratorium. Zajęcia odbywać się będą od godziny 9.00 do 14.00. Szczegółowy program znajdziemy na stronach internetowych Świetlicy, Parafii i na tablicy ogłoszeń. Zapisy bezpośrednio w placówce, codziennie od 14.00 do 18.00 lub pod numerem tel.698668719. 
  6. Przypominany rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, że 8 lutego o godzinie 18.00 w dolnym kościele odbiór alb. Osoby, które nie mogły być na mierzeniu w pierwszym terminie prosimy o przyjście 8 lutego na godzinę 18.00.
  7. Przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca. Składane w tym dniu na tacę ofiary przeznaczone będą na prowadzone w parafii prace remontowe. Z góry dziękujemy za wsparcie.
  8. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: + Wiesława Ulanowskiego (l. 66) i + Stanisława Kazimierza Radzikowskiego (l. 76). Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
  9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, naszym Parafianom i Gościom życzymy dużo pokoju i radości.