top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.11.2019 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.11.2019 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 XI 2019 roku
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. W tym tygodniu w liturgii: w sobotę (30.11) – święto św. Andrzeja Apostoła. Za tydzień rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Będziemy obchodzili I Niedzielę Adwentu – okresu przygotowania do Narodzenia Pańskiego. Tegoroczne rekolekcje adwentowe w naszej wspólnocie rozpoczną się III Niedzielą Adwentu (15.12), prowadził je będzie ks. Julian Głowacki – redaktor Tygodnika Idziemy – Ład Boży.
2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców (opiekunów prawnych) i kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
3. Dziękujemy za życzliwe przyjmowanie Pana Organisty Ryszarda Augustyniaka, który – jako znak jedności ze wspólnotą parafialną – roznosi aktualnie po naszych rodzinach pobłogosławione w kościele opłatki wigilijne.
4. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
5. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i życzymy naszym Parafianom, Gościom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia wielu łask od dobrego Boga!
6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Marii Adamczewskiej (l. 53). We wtorek (26.11) o godzinie 13.00 odbędą się uroczystości pogrzebowe Śp. Franciszki Sadownik (l. 95). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłych, dla których prosimy o chwałę Nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …

ks. Sebastian Osiński, proboszcz