top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.08.2020 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.08.2020 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23 VIII 2020 roku – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – 24.08 – Święto św. Bartłomieja, Apostoła; w środę – 26.08 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; w czwartek – 27.08 – wspomnienie św. Moniki; w piątek – 28.08 – wspomnienie św. Augustyna; w sobotę – 29.08 – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. Parafialno-Osiedlowy Klub Seniora zaprasza swoich członków i wszystkich chętnych, którzy chcieliby przystąpić do klubu i projektu „Bądź aktywny” (finansowanego ze środków Gminy Miasto Włocławek) na grilla, który odbędzie się 26 sierpnia (środa) przy plebanii po wieczornej Mszy Świętej – około godziny 18.30. W spotkaniu weźmie udział również dietetyk oraz hortiterapeuta. Ponadto zostaną omówione dalsze działania klubu. Zapraszamy!
  3. Zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się w tym roku do przyjęcia I Komunii Świętej w naszej parafii, wraz z ich rodzicami i opiekunami prawnymi, w przyszłą niedzielę (30.08) na Mszę Świętą o godzinie 12.00. Po Eucharystii spotkanie informacyjno-organizacyjne.
  4. W przyszłą niedzielę Parafialna Akcja Charytatywna przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na rzecz najbardziej potrzebujących pomocy. Z góry dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
  5. Wychodząc ze świątyni możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury.
  6. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom oraz Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask od Pana Boga. Szczególnie pozdrawiamy Pracowników oświaty oraz Uczniów – przed którymi ostatni pełny tydzień tegorocznych wakacji.
  7. W minionym tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb Śp. Marii Zofii Kochanowskiej (l. 70). W poniedziałek (24.08) o godzinie 11.00 odbędzie się pogrzeb Śp. Beaty Budzyńskiej (l. 50). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłych, dla których prosimy o chwałę Nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…