top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.12.2019 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.12.2019 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22 XII 2019 roku – IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Przed nami ostatnie chwile tegorocznego Adwentu, we wtorek Wigilia – zachowajmy tradycyjnie postny charakter tego dnia. Zapraszamy wszystkich Gości oraz Parafian na wspólne rodzinne kolędowanie, które rozpocznie się w naszym kościele przed Pasterką o godzinie 23.20. Następnie – o północy – rozpocznie się Msza Święta Pasterska, którą zainaugurujemy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia. W środę – w Uroczystość Bożego Narodzenia oraz w czwartek – w Święto Świętego Szczepana – niedzielny porządek Mszy Świętych.
2. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika „Idziemy” (z kalendarzem na 2020 rok i śpiewnikiem kolęd) oraz świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
3. Serdecznie dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę. Wszystkim naszym drogim Gościom, Parafianom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask od Boga!
4. W minionym tygodniu odbył się pogrzeby: Śp. Krystyny Kolanowskiej (l. 73) i Śp. Ireny Radzikowskiej (l. 91). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłych, dla których prosimy o chwałę Nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie …

ks. Sebastian Osiński, proboszcz