top
Aktualności OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.01.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.01.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 I 2018 roku

 III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu będziemy obchodzili: w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego; w czwartek – Święto Nawrócenia Świętego Pawła; w piątek – wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  2. Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę – w ramach niedzieli inwestycyjnej – ofiary na tacę. Zebrano 6,040 złotych. Ofiary przeznaczamy na trwające prace remontowe.
  3. Działająca od wielu lat przy naszej parafii Świetlica Oratorium jest placówką pożytku publicznego dla dzieci i młodzieży. Na działalność świetlicy możemy przekazać 1% swego podatku. Numer KRS i inne informacje o świetlicy możemy znaleźć na ulotkach, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła. W imieniu dzieci, młodzieży i wychowawców – dziękujemy.
  4. Trwa wizyta duszpasterska – zwana tradycyjnie „Kolędą”. Program wizyty duszpasterskiej podajemy w ramach ogłoszeń duszpasterskich. Znajduje się on również na stronie internetowej naszej parafii (www.duch-swiety.pl). Dziękujemy za otwartość i życzliwość.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika „Idziemy”.
  6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, Babciom, Dziadkom, naszym Parafianom i Gościom życzymy dużo pokoju i radości!

ks. Sebastian Osiński, proboszcz