top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.04.20201 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.04.20201 ROKU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11 IV 2021 roku – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. Obchodzimy dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 w kościele rozpoczną się modlitwy za zmarłych z naszych rodzin – szczególnie za spoczywających na naszym cmentarzu. Koronką do Bożego Miłosierdzia, połączoną z wypominkami za zmarłych, poprzedzona zostanie Msza święta. Nie będzie dzisiaj Eucharystii o godzinie 16.00.

  2. W najbliższą środę – 14.04 – przypada Święto Chrztu Polski. W czwartek – 15.04 – od godziny 16.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu (w dolnym kościele).

  3. Wszystkie Msze święte i nabożeństwa – sprawowane w górnym kościele – transmitowane są przez Internet.

  4. Złożone dziś na tacę ofiary przeznaczone zostaną na rzecz prowadzonego przez Caritas Diecezji Włocławskiej Domu Dziecka im. bp. Wojciecha Owczarka, przy ul. Leśnej 2A we Włocławku. Składane za tydzień ofiary przeznaczymy na cele gospodarcze parafii. Dziękujemy za każdy rodzaj pamięci o naszej parafii.

  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. W nim artykuły o Miłosierdziu Bożym. Zachęcamy do lektury.

  6. Niech ufność w Miłosierdzie Boże będzie naszą rękojmią w każdym – także tym trudnym czasie! Pozdrawiamy wszystkich naszych Parafian, Sympatyków parafii, Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Szczególną modlitwą ogarniamy wszystkie Osoby chore, starsze i samotne!

ks. Sebastian Osiński, proboszcz