top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA – 27.06.2021 ROKU – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 27.06.2021 ROKU – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (28.06) – wspomnienie św. Ireneusza; we wtorek (29.06) – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła (ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na tzw. Świętopietrze –czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej), w piątek (2.07) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej; w sobotę (3.07) – Święto Świętego Tomasza Apostoła.
    W tym tygodniu przypadają również: I czwartek miesiąca (dzień modlitw w intencji powołanych do służby Bogu w Jego Kościele – od godziny 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu), I piątek miesiąca (spowiedź od godziny 17.30 – w dolnym kościele; odwiedziny osób chorych i starszych w ich domach – od godziny 9.00), I sobota miesiąca (modlitwy w ramach Adopcji Dziecka Poczętego, spotkanie Koła Żywego Różańca – o godzinie 17.15 w dolnym kościele modlitwa różańcowa, po Mszy Świętej spotkanie w Świetlicy Oratorium).
  2. W środę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe. Przypominamy, iż przez lipiec i sierpień wieczorne Msze święte będą sprawowane w tygodniu o godzinie 18.00 (zasadniczo w dolnym kościele) . Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 18.30-19.30.
  3. Świetlica ORATORIUM zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie letnie. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00.
  4. Parafialna Akcja Charytatywna przeprowadza dzisiaj comiesięczną zbiórkę datków na rzecz potrzebujących wsparcia. Dziękujemy za każdy gest życzliwości wobec tej inicjatywy!
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  6. Pozdrawiamy wszystkich naszych Parafian, Gości, Sympatyków parafii, Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Nauczycielom, Uczniom oraz wszystkim Urlopowiczom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Śp. Krystynę Feliksę Grabowską (l. 66) i Śp. Irenę Wawrzonkowską (l. 90). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłych i prosimy dla nich oraz dla zmarłych z naszych rodzin o Niebo. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński