top
Ogłoszenia 21.04.2024 ROKU – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

21.04.2024 ROKU – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

  1. Dzisiejsza niedziela to: NIEDZIELA DOBREGO PASTEARZA. Chrystus jest dla nas wszystkich Dobrym Pasterzem- Zbawicielem. W Jego owczarni każdy czuje się bezpiecznie. Ta niedziela jest również Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Pamiętajmy zatem w naszej modlitwie o tych, których Bóg powołał do sprawowania świętych sakramentów.
  2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali: we wtorek św. Wojciecha Biskupa i Męczennika; Głównego Patrona Polski i w czwartek św. Marka Ewangelisty.
  3. Poprzednia niedziela była niedzielą inwestycyjną. Zebraliśmy 4, 207 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
  4. W przyszłą niedzielę tj. 28.04. br. zapraszamy wszystkie dzieci, które przystąpią w tym roku do I Komunii św. ze świecami na godz. 12.00. W czasie tej liturgii odnowimy nasze przyrzeczenia chrzcielne. Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów prawnych.
  5. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 przy ul. Szkolnej 13 zaprasza przyszłych uczniów klas I na drzwi otwarte, które ma miejsce 25.04.2024 roku od godz. 16:00 do 17:30. Więcej informacji na wywieszonych plakatach.
  6. Teologiczne Towarzystwo Naukowe WSD we Włocławku organizuje w dniu 25. 04. br. o godz. 16.00 wykład otwarty pt: „Defensor fidei. Walka cywilizacyjna oczami Benedykta XVI”. Wykład wygłosi ks. Prof. dr hab. Robert Skrzypczyk. Szczegółowe informacje na wywieszonych plakatach.
  7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. W nim artykuły o „Pasterz dobry, czyli jaki?”, „Wdzięczni Matce”, „Szukałem Was” i wiele innych ciekawych artykułów . Zachęcamy do lektury.
  8. Niech Chrystus – Dobry Pasterz prowadzi nas do owczarni, gdzie niczego nie będzie nam brakowało. Niech umacnia, błogosławi i strzeże naszych Parafian, Gości, Jubilatów i Solenizantów!

 ks. Sebastian Osiński