top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA – 20.06.2021 ROKU – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA – 20.06.2021 ROKU – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (21.06) – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi; w czwartek (24.06) – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa odbywają się po wieczornej Mszy świętej (w poniedziałek – w górnym kościele, od wtorku – w kościele dolnym).
  3. Z  dniem  20  czerwca  2021  roku ks. biskup Krzysztof Wętkowski  zniósł dyspensę  od  obowiązku  uczestnictwa  w  niedzielnej  Eucharystii  udzieloną dekretem z dnia 12 listopada 2020 roku.
  4. Świetlica ORATORIUM zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie letnie. Zajęcia będą się odbywały w wakacje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. W siedzibie naszej świetlicy od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-18.00 trwają już zapisy. Zapraszamy!
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  6. Życzymy wszystkim dużo łask od Pana Boga! Pozdrawiamy wszystkich naszych Parafian, Gości, Sympatyków parafii, Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Nauczycielom oraz ich uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! W środę Dzień Ojca – pozdrawiamy wszystkich Ojców!
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Jana Włodzimierza Świec (l. 74). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłego i prosimy dla niego oraz dla zmarłych z naszych rodzin o Niebo. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński