top
Ogłoszenia OGŁOSZENIA – 18.04.2021 ROKU – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA – 18.04.2021 ROKU – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną. Jest to jednocześnie Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. Szczególnie mocno postarajmy się w tym tygodniu, by sięgnąć po Pismo Święte i rozważyć Słowo Boże.
  2. W najbliższy piątek – 23.04 – przypada Uroczystość Świętego Wojciecha BM., głównego patrona Polski.
  3. Dziś po Eucharystii o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców (opiekunów prawnych) dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej. W najbliższą niedzielę – 25.04 – na Mszę świętą o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  4. Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa, odbywające się w dolnym kościele: w poniedziałek – Nowenna do Ducha Świętego (ok. 16.45), w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (ok. 16.45), w czwartek – od 16.00 – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona nabożeństwem do św. Józefa.
  5. Wszystkie Msze święte i nabożeństwa – sprawowane w górnym kościele – transmitowane są przez Internet.
  6. Dziękujemy za złożone dzisiaj na cele gospodarcze ofiary oraz za każdy inny rodzaj pamięci o naszej parafii. Za tydzień Parafialna Akcja Charytatywna przeprowadzi comiesięczną zbiorę datków na pomoc osobom potrzebującym wsparcia.
  7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury.
  8. Dziękujemy za wspólnotę modlitwy. Pozdrawiamy wszystkich naszych Parafian, Sympatyków parafii, Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Szczególną modlitwą ogarniamy wszystkie Osoby chore, starsze i samotne!
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy spośród nas: śp. Henryka Klimka (l. 62) i Śp. Halinę Zwolińską (l. 63). Łączymy się z bliskimi osób zmarłych, za które się modlimy: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński