top
Aktualności Koło Żywego Różańca w poszukiwaniu nowej perspektywy

Koło Żywego Różańca w poszukiwaniu nowej perspektywy

Wakacje 2021 trwają. Z uroku tego czasu postanowiła skorzystać także część członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii.  W czwartek (8 lipca) wybraliśmy się w godzinach popołudniowych, wraz z naszym proboszczem i jednocześnie opiekunem ks. Sebastianem Osińskim oraz z ks. Patrykiem Sękowskim, na rejs po Wiśle i inne atrakcje.

Podobno celem podróży nie powinno być nigdy miejsce, do którego zmierzamy, ale nowa perspektywa z jaką spojrzymy na świat… Nie wybraliśmy odległego miejsca. Zostaliśmy w naszym mieście, aby poszukać nowej i lepszej perspektywy spojrzenia na siebie samych oraz na nasze życie. Aby pobyć ze sobą i radośnie spędzić czas.

Po godzinie 15-stej zaczęliśmy się gromadzić przy naszym kościele, następnie udaliśmy się na Przystań Wodną na Zalewie Włocławskim przy ul. Płockiej 187. Podzieleni na dwie grupy odbyliśmy tu dwa rejsy po Wiśle katamaranem solarnym. W czasie trwania rejsu drugiej grupy osoby pozostające na lądzie, pod kierunkiem ks. proboszcza Sebastiana, odwiedziły Przystań Wodną im. Jerzego Bojańczyka przy ul. Piwnej 1a. Po zakończonych rejsach cała grupa zebrała się w Restauracji “Marcysia” przy ul. Łanowej 25A, gdzie czekała na nas pyszna kolacja (za co całego serca dziękujemy Zespołowi Restauracji). Nie była to tylko część kulinarna, ale i integracyjna. Była radość, skecze i tańce. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za możliwość odkrycia na nowo tego, co już wydawało się być odkryte i znane.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w zakładce GALERIA!