top
Ogłoszenia 9.01.2022 ROKU – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

9.01.2022 ROKU – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiaj kończy się liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy będziemy śpiewali (tradycyjnie) do 2 lutego – do Święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Na Mszach św. o godzinie 10.30 i 12.00 mamy dzisiaj możliwość włączenia się w akcję pt. „Hej, kolęda”. Jest to inicjatywa, która polega na wspólnym kolędowaniu, połączonym z akcją charytatywną na rzecz potrzebujących. Kolędują z nami przyjaciele Fundacji Caietanus. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka na rzecz potrzebujących pomocy i poczęstunek w formie rozgrzewającej herbatki. “Hej, kolęda” jest realizowane w ramach projektu pt. “Łączą nas międzypokoleniowe mosty” z grantu Fundacji ANWIL.
  3. Do czwartku włącznie trwa wizyta duszpasterska, której program został zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii (duch-swiety.pl) oraz na tablicy ogłoszeń przed kościołem. W czasie trwania Kolędy kancelaria parafialna jest czynna w godzinach 8.00-9.00. Wieczorem kancelaria jest nie czynna.
  4. W najbliższy piątek – 14.01 – po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17.30) w dolnym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne osób udających się na pielgrzymkę do Medjugorie.
  5. Dziękujemy za złożone dzisiaj na tacę gospodarczą Dziękujemy również serdecznie wszystkim Osobom, które w ostatnim czasie wsparły naszą parafię – czy to w świątyni, czy drogą bankową. Zachęcamy również do przekazywania 1% ze swego podatku na rzecz Świetlicy ORATORIUM, która jest placówką pożytku publicznego.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  7. Życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom, Jubilatom i Solenizantom doświadczenia dobra i pokoju serca!
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp.: Romana Miłkowskiego (l. 81) i Karola Kryskę (l. 68). Łączymy się z bliskimi zmarłych w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…