top
Ogłoszenia 7.08.2022 ROKU – XIX NIEDZILEA ZWYKŁA

7.08.2022 ROKU – XIX NIEDZILEA ZWYKŁA

  1. Rozpoczynamy dzisiaj Nowennę przed nawiedzeniem Matki Bożej w Ikonie Jasnogórskiej w naszej diecezji. Po Mszy św. o godzinie 16.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy nowennowe i różaniec. Modlitwę zakończymy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Zapraszamy!
  2. Od czwartku (4.08) posługę duszpasterską w naszej parafii rozpoczął Arkadiusz Joniec. Bardzo serdecznie witamy Księdza Arkadiusza pośród nas i życzymy mu owocności i satysfakcji w wypełnianiu powołania kapłańskiego.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (8.08) – wspomnienie św. Dominika; we wtorek (9.08) – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy; w środę (10.08) – święto św. Wawrzyńca; w czwartek (11.08) – wspomnienie św. Klary.
  4. W sobotę – 13.08 – zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po wieczornej Eucharystii – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa (zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej).
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca. Składane na tacę ofiary przeznaczymy na sprawy gospodarczo-inwestycyjne parafii.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury!
  7. Dziękując za wspólną modlitwę życzymy naszym Gościom, Parafianom, Solenizantom i Jubilatom doświadczenia Pana Boga w codziennym życiu!
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp.: Edmunda Lewandowskiego (l. 73) i Wojciecha Florczaka (l. 59). Łączymy się w modlitwie z bliskimi zmarłych, dla których prosimy: Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński