top
Ogłoszenia 6.08.2023 ROKU – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

6.08.2023 ROKU – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

  1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek (8.08) – wspomnienie św. Dominika; w środę (9.08) – święto św. Teresy Benedykty (Edyty Stein), Patronki Europy; w czwartek (10.08) – święto św. Wawrzyńca; w piątek (11.08) – wspomnienie św. Klary.
  2. W najbliższą niedzielę (13.08) zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po Eucharystii o godzinie 16.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa (zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej).
  3. W poniedziałek (14.08.2023 r.) organizujemy wyjazd pielgrzymkowy do Sanktuariów: Urodzin i Chrztu Świętego Maksymiliana Kolbego w Zduńskiej Woli, Świętego Józefa w Sieradzu, Matki Bożej Charłupskiej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej, Urodzin i Chrztu Świętej Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich oraz Kolegiaty Świętego Floriana w Uniejowie. Pozostało już tylko kilka wolny miejsc. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt w zakrystii.
  4. Składane w przyszłą niedzielę na tacę ofiary zostaną przeznaczone na sprawy gospodarcze parafii. Dziękujemy za każdy gest troski o nasze wspólne dobro!
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury!
  6. Życzymy wszystkim Parafianom, Gościom, Jubilatom i Solenizantom pokoju serca, który bierze się z właściwej współpracy z łaską Pana Boga!
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Pawła Struppka (l. 80) i Śp. Alinę Rudniak (l. 76). Łączymy się z bliskimi zmarłych w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 ks. Sebastian Osiński