top
Ogłoszenia 4.09.2022 ROKU – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

4.09.2022 ROKU – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek (8.09) – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  2. Dziś druga niedziela Nowenny przed nawiedzeniem Matki Bożej w Ikonie Jasnogórskiej w naszej diecezji. Po Mszy św. o godzinie 16.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy nowennowe i różaniec. Modlitwę zakończymy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Zapraszamy!
  3. O godzinie 12.00 będziemy sprawowali dziś Eucharystię na rozpoczęcie roku szkolnego. Pobłogosławimy także przybory szkolne. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które chcą przystąpić w tym roku szkolnym do I Komunii świętej w naszej parafii.
  4. W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 w kościele odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie ministrantek i ministrantów. Serdecznie zapraszamy także nowe osoby, które chciałyby pełnić służbę przy ołtarzu. Opiekunem ministrantów jest ks. Patryk Sękowski. Zapraszamy także osoby dorosłe, które chciałyby chwalić Pana Boga śpiewem w naszym Chórze Parafialnym. W tej sprawie prosimy o kontakt z opiekunem chóru – ks. Arkadiuszem Jońcem.
  5. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Składane tego dnia ofiary przeznaczymy na sprawy gospodarcze naszej parafii.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Solenizantom, Jubilatom oraz Parafianom i Gościom życzymy radości i pokoju serca! Dzieciom, Młodzieży, Pracownikom oświaty życzymy szczęśliwego roku szkolnego 2022/2023!

 ks. Sebastian Osiński