top
Ogłoszenia 3.10.2021 roku – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

3.10.2021 roku – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej we Włocławku, w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej (I czwartek miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 – w górnym kościele, po Eucharystii różaniec).
  2. Zapraszamy serdecznie do modlitwy różańcowej. Przez cały październik nabożeństwa różańcowe odbywają się po wieczornych Msza świętych (ok. godz. 17.30). Każdego dnia po różańcu losujemy dwie figurki Matki Bożej Skępskiej(przez dzieci i dorosłych). Na koniec miesiąca obie figurki trafią – drogą losowania – na stałe do dwóch rodzin. Trwa równocześnie, skierowany do dzieci, konkurs pt. „Mój Różaniec”.
  3. Siostry Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi, w ramach formacji kobiet, zapraszają:
    – w czwartek 7 października 2021 r. do kościoła Ojców Franciszkanów we Włocławku, gdzie po Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się konferencja: Kobieta według pragnienia Boga;
    – na tegoroczną edycję Formacji Kobiet pt.: Jesteś Drogocenną Perłą, która rozpocznie się 25 października 2021 r. Zajęcia obejmują spotkania dla kobiet (w różnym wieku) raz w miesiącu (od października do czerwca) w poniedziałki w godz. 18.00-20.00. Spotkania będą odbywać się w domu zakonnym Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi we Włocławku, ul. Orla 9. Zajęcia poprowadzą: Izabella Chmielewska i Bogusława Jaworska. Więcej informacji znajdziemy na plakacie, który znajduje się na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła. Link do zapisów z informacjami i terminami spotkań: https://rozwijajtalenty.pl/miasta/wloclawek.
  4. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Złożone na tacę ofiary przeznaczymy na fundusz remontowo-inwestycyjny.
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy oraz kalendarze na rok 2022.
  6. Życzymy wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom jak najobfitszego doświadczenia dobra od Pana Boga i ludzi! Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.

 ks. Sebastian Osiński, proboszcz