top
Ogłoszenia 23.01.2022 ROKU – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

23.01.2022 ROKU – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (24.01) – wspomnienie św. Franciszka Salezego, we wtorek (25.01) – Święto Nawrócenia św. Pawła, w środę (26.01) – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek (28.01) – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
    Do wtorku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 10.30 gościmy Chór Katedralny z Włocławka, który dzieli się z nami radością z Narodzenia Pańskiego, przełożoną na pięciolinię. Bardzo serdecznie dziękujemy za piękny śpiew kolęd!
  3. Parafialna Akcja Charytatywna przeprowadza dzisiaj zbiórkę datków na rzecz potrzebujących wsparcia. Dziękujemy za dobre serce!
  4. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  5. Życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom, Jubilatom i Solenizantom pokoju serca i zdrowia! Przebywającym i udającym się na ferie zimowe życzymy radości i bezpieczeństwa!
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp.: Jadwigę Augustyniak (l. 81), Stefana Spychalskiego (l. 86), Włodzimierza Ciesielskiego (l. 79) i Stanisława Olejniczaka (l. 79). Łączymy się z bliskimi zmarłych w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 ks. Sebastian Osiński