top
Ogłoszenia 20.02.2022 roku – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20.02.2022 roku – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek (22.02) – Święto Katedry Świętego Piotra, w środę (23.02) – wspomnienie św. Polikarpa.
  2. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną złożono ofiary w wysokości 3, 365 złotych. Dziękujemy za każdy wyraz troski o funkcjonowanie parafii. W ostatnim czasie otrzymaliśmy rachunek za ogrzewanie kościoła (dolnego i górnego) za grudzień i styczeń – w wysokości 28 tysięcy złotych. Jest to kwota, która znacznie przerasta nasze możliwości, dlatego też wyłączyliśmy ogrzewanie kościoła i gromadzimy aktualnie środki na pokrycie tego bardzo wysokiego rachunku. Za każdą pomoc z góry dziękujemy.
  3. Teologiczne Towarzystwo Naukowe Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku zaprasza na wykład pt. Aktualność chrześcijaństwa wobec ideologii w nauczaniu bł. Stefana kard. Wyszyńskiego, który wygłosi ks. prof. Paweł Bortkiewicz w auli bł. kard. Stefana Wyszyńskiego WSD we Włocławku 23 lutego 2022 roku (środa) o godzinie 16.00.
  4. Za tydzień Parafialna Akcja Charytatywna przeprowadzi zbiórkę datków na rzecz potrzebujących.
  5. Zachęcamy do lektury nowego numeru tygodnika Idziemy, który możemy nabyć przy wyjściu z kościoła.
  6. Życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom, Jubilatom i Solenizantom wiele dobra i radości!
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Stefanię Natalię Maszczyńską (l. 61) i Karolinę Kruk (l. 77). Łączymy się z bliskimi zmarłych w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Sebastian Osiński