top
Ogłoszenia 2.07.2023 ROKU – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2.07.2023 ROKU – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (3.07) – święto św. Tomasza Apostoła; w czwartek (6.07) – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; w sobotę (8.07) – wspomnienie św. Jana z Dukli.
    Przed nami: I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania i za powołanych do służby Bogu (adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 w dolnym kościele), I piątek miesiąca (odwiedziny osób chorych i starszych od godziny 9.00, spowiedź I-piątkowa od godziny 17.30 w dolnym kościele)
  2. Z dniem 1 lipca 2023 roku do pracy naszej parafii skierowany został ks. wikariusz Damian Borucki. Bardzo serdecznie witamy ks. Damiana pośród nas i życzymy mu owocnej i satysfakcjonującej posługi na rzecz naszej wspólnoty!
  3. Biskup Krzysztof Wętkowski kieruje do nas komunikat dotyczący pieszych pielgrzymek na Jasną Górę: Zbliża się czas Pieszych Pielgrzymek, w związku z tym, całym sercem zachęcam do wyruszenia na szklak pielgrzymi. To zaproszenie kieruję do wszystkich świeckich i duchownych. Szczegółowe informacje są dostępne na plakatach a także w kancelariach parafialnych. Wszystkim na czas wakacji i urlopów z serca błogosławię.
  4. Przez lipiec i sierpień wieczorne Msze święte są sprawowane w tygodniu o godzinie 18.00 (zasadniczo w dolnym kościele) . Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 18.30-19.30.
  5. Składane w najbliższą niedzielę ofiary będą przeznaczone na sprawy gospodarcze naszej parafii.
  6. Dziękując za wspólną modlitwę, życzymy Parafianom, Gościom oraz Jubilatom i Solenizantom silnej wiary i pokoju w sercu na każdy dzień!

ks. Sebastian Osiński