top
Ogłoszenia 2.01.2022 ROKU – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

2.01.2022 ROKU – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

  1. Trwa Okres Narodzenia Pańskiego, który zakończy się w przyszłą niedzielę – Świętem Chrztu Pańskiego. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek – 6.01 – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Dzień modlitw w intencji misji; niedzielny porządek Mszy świętych; błogosławieństwo kredy i kadzidła; złożone na tacę ofiary przeznaczone zostaną na misje).
    W tym tygodniu przypada również I czwartek miesiąca– dzień modlitw w intencji osób powołanych do służby w Kościele i o nowe powołania oraz I piątek miesiąca – spowiedź święta od godz. 16.30 w dolnym kościele, odwiedziny osób chorych i starszych od godz. 8.30.
  2. Od jutra udajemy się z kolędowym błogosławieństwem do Parafian, którzy (do 31 grudnia) zgłosili chęć przyjęcia tegorocznej Kolędy. Program tegorocznej wizyty duszpasterskiej został zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii (duch-swiety.pl) oraz na tablicy ogłoszeń przed kościołem. W czasie trwania Kolędy kancelaria parafialna będzie czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-9.00. Wieczorem kancelaria nie będzie czynna.
  3. W piątek – 14.01 – po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17.30) w dolnym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne osób udających się na pielgrzymkę do Medjugorie.
  4. Złożone za tydzień na tacę ofiary – jak w każdą drugą niedzielę miesiąca – zostaną przeznaczone na parafialny fundusz remontowo-inwestycyjny. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Osobom, które w ostatnim czasie wsparły materialnie naszą parafię – czy to w świątyni, czy drogą bankową. Dziękujemy również wszystkim Osobom, które w ubiegłym roku przekazały 1% ze swego podatku na rzecz Świetlicy ORATORIUM. Z góry dziękujemy za tegoroczny 1%.
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  6. Życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom dużo łask od Pana Boga!
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiolettę Czerwińską (l. 51). Łączymy się z bliskimi zmarłej w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

 ks. Sebastian Osiński