top
Ogłoszenia 16.04.2023 ROKU – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16.04.2023 ROKU – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  1. W dzisiejsze Święto Miłosierdzia Bożego sprawowana będzie o godzinie 15.00 na naszym cmentarzu Eucharystia za zmarłych. Msza  święta na cmentarzu poprzedzona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia, połączoną z wypominkami za zmarłych. Wypominki możemy jeszcze zamawiać w zakrystii. Nie ma dzisiaj Mszy świętej o godzinie 16.00 w kościele.
  2. W przyszłą niedzielę – 23.04.2023 roku – po Mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie formacyjno-informacyjne rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast po Mszy św. o godzinie 16.00 – kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  3. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. W nim artykuły o Miłosierdziu Bożym. Zachęcamy do lektury.
  4. Boże Miłosierdzie jest dowodem bezgranicznej i bezwarunkowej miłości Pana Boga wobec nas! Niech ta nadzieja dodaje sił naszym Parafianom, Gościom oraz Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia!
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Pawła Popłonkowskiego (l. 62) i śp. Helenę Mariannę Gębka (l. 88). Z bliskim zmarłych łączymy się w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 ks. Sebastian Osiński