top
Ogłoszenia 16.01.2022 ROKU – II NIEDZIELA ZWYKŁA

16.01.2022 ROKU – II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu w liturgii wspomnienia: w poniedziałek (17.01) – św. Antoniego, w środę (19.01) – św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek (21.01) – św. Agnieszki.
    Jutro będziemy obchodzili Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. We wtorek rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. W sumie złożyliśmy 616 wizyt, plus wszystkie domy zakonne z terenu naszej parafii i dom księży emerytów. Dziękujemy za zaproszenia, życzliwość i gościnność.
  3. W najbliższą niedzielę – Niedzielę Słowa Bożego – na Mszy św. o godzinie 10.30 będziemy gościli Chór Katedralny z Włocławka. Zapraszamy do wspólnego kolędowania!
  4. Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę na tacę gospodarczą ofiary. Zebrano 3,810 złotych. Dziękujemy serdecznie wszystkim Osobom, które w ostatnim czasie wsparły naszą parafię – czy to w świątyni, czy drogą bankową.
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  6. Życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom, Jubilatom i Solenizantom wielu łask od Pana Boga! W najbliższy piątek (21.01) przypada Dzień Babci, a w sobotę (22.01) Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo radości i zdrowia! Nauczycielom i uczniom życzymy bezpiecznych ferii zimowych!
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp.: Annę Andrzejewską (l. 87), Wacława Kołodziejczaka (l. 75), Wandę Grudzień (l. 87) i Wandę Górecką (l. 84). Łączymy się z bliskimi zmarłych w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 ks. Sebastian Osiński