top
Ogłoszenia 1.05.2022 ROKU – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.05.2022 ROKU – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek (2.05) – wspomnienie św. Atanazego; we wtorek (3.05) – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski (niedzielny porządek Mszy św.); w środę (4.05) – wspomnienie św. Floriana; w piątek (6.05) – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
    W tym tygodniu przypadają również: I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania i za powołanych do służby Bogu (adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 w górnym kościele), I piątek miesiąca (odwiedziny osób chorych i starszych od godziny 9.00, spowiedź I-piątkowa od godziny 16.30 w dolnym kościele) oraz I sobota miesiąca (o godzinie 16.15 – w górnym kościele – modlitwa różańcowa, po Eucharystii spotkanie Koła Żywego Różańca w Świetlicy Oratorium).
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odbywają się każdego dnia po wieczornej Mszy św. (w górnym kościele). W najbliższą środę – 4.05 – nabożeństwo odbędzie się (ok. godz. 17.45)  poza świątynią, przed figurą Matki Bożej, znajdującą się przy  Skrajnej 44A – na terenie posesji Pani Zofii Gabryel.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Osobom, które w minionym tygodniu włączyły się w prace związane z porządkowaniem terenu przykościelnego, sadzeniem kwiatów oraz uporządkowaniem alejki prowadzącej do figury Matki Najświętszej.
  5. Za tydzień – w II niedzielę miesiąca – składane na tacę ofiary zostaną przeznaczone na sprawy gospodarcze parafii.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy.
  7. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich naszych Parafian i Gości. Dużo łask od Pana Boga życzymy Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – pośród nich Ks. Patrykowi.

 ks. Sebastian Osiński