Parafia Rzymskokatolicka
Ducha Świętego we Włocławku (Michelin)

Intencje mszalne

  

II NIEDZIELA ADWENTU 09 XII 2018 roku

7.30    + Stanisław Kucharski (5 r. śm.) – int. żony Marianny

9.00    + Stanisława i Antoni Kędzierscy

           + Feliks i Stefania Lewandowscy

10.30  – W INTENCJI DOMU DZIECKA PAULINKA

        – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Henryka z okazji 70 r. urodzin

          + Wiesław Seklecki – int. imieninowa od żony i dzieci z rodzinami

12.00  – ZA PARAFIAN

           + Józef Lewandowski (6 r. śm.) – int. żony z rodziną

           + Stanisława i Bogumił Haska

16.00  + Dorota Wasilewska (9 greg.)

PONIEDZIAŁEK 10 XII 2018 roku

6.30    + Paulina Gieroń

17.00  + Marta Napierała – int. wspólników z rodzinami

           + Jadwiga Kapuścińska – int. siostry Barbary z rodziną

           + Dorota Wasilewska (10 greg.)

WTOREK 11 XII 2018 roku

6.30   – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Lucyny i Ryszarda

17.00   + Ewa Agnieszka Michalska (3 r. śm.) – int. brata

            + Dorota Wasilewska (11 greg.)

            + Albina i Józef Narazińscy – int. Haliny i Jerzego Barburzyńskich

            + Stanisław Borodziuk – int. rodz. Szumińskich z Michelina

ŚRODA 12 XII 2018 roku – NMP z Guadalupe

6.30    + Maria Anna Woźniak – int. Pracowników firmy MALWA
17.00  + Marcin Pietrzak (13 r. śm.) – int. żony

           + Jarosław Wysocki– int. szwagierki Bożeny z rodziną

           + Dorota Wasilewska (12 greg.)

CZWARTEK 13 XII 2018 roku – św. Łucji

6.30    + Wincenty Gieroń

17.00  + Dorota Wasilewska (13 greg.)

           + Henryk Golasiński – int. córki Katarzyny z rodziną

           + Za dusze w czyśćcu cierpiące

PIĄTEK 14 XII 2018

6.30    – O szczęśliwą operacje, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi

17.00  + Edward Świercz (10 r. śm.) – int. siostry Zofii z rodziną

           + Leszek Szubski – int. syna Janusza z rodziną

           + Dorota Wasilewska (14 greg.)

SOBOTA 15 XII 2018 roku

6.30    – O łaskę zdrowia dla Marcina

17.00  + Jerzy Chojnacki (10 r. śm.)

          + Tadeusz (30 r. śm.) i Kazimierz Lach – int. syna Ryszarda z rodziną

          + Dorota Wasilewska (15 greg.)

III NIEDZIELA ADWENTU 16 XII 2018 roku

7.30    + Jadwiga Kapuścińska – int. siostry Marii z rodziną

9.00    + Ryszarda Błaszczyk (10 r. śm.) – int. córki Jolanty z rodziną

           + Jan Stefański ( 7 r. śm.) – int. córki z rodziną

10.30  + Dorota Wasilewska (16 greg.)

           + Józef Zaborowicz (5 r. śm.) – int. żony i dzieci z rodzinami

12.00  – ZA PARAFIAN

           + Jerzy Bagiński (5 r. śm.) – int. żony i dzieci

           + Apolonia i Franciszek Serwach – int. syna Władysława z rodziną

16.00  + Antoni i Dariusz Czech oraz rodzice i bracia

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW:

NIEDZIELA I ŚWIĘTA: 

7.30 (KAPLICA SIÓSTR KARMELITANEK BOSYCH, ul. Kościelna 10)

9.00

10.30

12.00

16.00

ŚWIĘTA ZNIESIONE:

6.30 (KAPLICA SIÓSTR KARMELITANEK BOSYCH, ul. Kościelna 10)

9.00

17.00

18.00 (lipiec-sierpień)

DNI POWSZEDNIE:

6.30 (KAPLICA SIÓSTR KARMELITANEK BOSYCH, ul. Kościelna 10)

17.00

18.00 (lipiec-sierpień)

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa